برنامه مسابقات هفته های اول تا چهارم مرحله دوم لیگ برتر جوانان
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۹۷۷۱۰۵۶
خبرگزاری آریا - برنامه مسابقات دور رفت هفته های اول تا چهارم مرحله دوم لیگ برتر جوانان باشگاه های کشور فصل 1403-1402 اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
دور رفت:
هفته اول:
چهارشنبه 2 اسفند
سپاهان اصفهان - ذوب آهن اصفهان - ساعت 14- ورزشگاه آب منطقه ای
کیان سام بابل - ایمان سبزشیراز (انضباطی) - ساعت 14- ورزشگاه شهداء
پنجشنبه 3 اسفند
نساجی مازندران - فولاد خوزستان- ساعت 13- ورزشگاه سیمرغ
هفته دوم
چهارشنبه 9 اسفند
نساجی مازندران - سپاهان اصفهان- ساعت 13- ورزشگاه سیمرغ قائمشهر
ایمان سبزشیراز (انضباطی)-ذوب آهن اصفهان- ساعت 13- ورزشگاه دستغیب شیراز
فولاد خوزستان- کیان سام بابل- ساعت 14- ورزشگاه اختصاصی اهواز
هفته سوم:
سه شنبه 15 اسفند
سپاهان اصفهان – ایمان سبزشیراز (انضباطی) - ساعت 14- ورزشگاه آب منطقه ای اصفهان
کیان سام بابل - نساجی مازندران - ساعت 14- ورزشگاه شهداء امیرکلا
ذوب آهن اصفهان - فولاد خوزستان- ساعت 14- ورزشگاه شفق اصفهان
هفته چهارم
دوشنبه 21 اسفند
کیان سام بابل - سپاهان اصفهان- ساعت 14- ورزشگاه شهداء امیرکلا
فولاد خوزستان-ایمان سبزشیراز (انضباطی) - ساعت 14- ورزشگاه اختصاصی اهواز
نساجی مازندران - ذوب آهن اصفهان- ساعت 14:30- ورزشگاه سیمرغ قائمشهر
.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: خبرگزاری آریا
کلیدواژه: فولاد خوزستان آهن اصفهان سام بابل ساعت 14
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.aryanews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری آریا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۹۷۷۱۰۵۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
دعوت ۶۰ کاراتهکا به مرحله دوم انتخابی تیم امید و جوانان
پس از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، اسامی نفرات دعوت شده به مرحله دوم انتخابی تیم ملی مردان جوانان و زیر ۲۱ سال از سوی سازمان تیمهای ملی اعلام شد. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، سازمان تیمهای ملی کاراته اسامی نفرات دعوت شده به مرحله دوم انتخابی تیم زیر 21 سال کاراته ( تیم امید) که 17 اردیبهشت ماه برگزار میشود را به شرح زیر اعلام کرد.
بر اساس اعلام سازمان تیمهای ملی پس از انتخابی مرحله دوم، در هر ردهی وزنی 2 نفر برتر به جمع فینالیستهای قهرمانی کشور جهت حضور در اردوی مقدماتی تیم ملی اضافه خواهند شد.
وزن 55- کیلوگرم
محمدرضا سواری(اصفهان)، فرزام صادقی(گیلان)، امیرعلی کاظمزاده(گیلان)، مازیار حبیبپور(گیلان)، امیرحسین رمضانزاده(مازندران)، سیدامیر حسینی(تهران) و مهیار بهورپور (مازندران) نامه فدراسیون پزشکی.
وزن 60- کیلوگرم
حسن نیازی (همدان)، شهرام جوانمیری(تهران)، محمد حسین شیرصفت(فارس)، محمدامین اسدینیا(گلستان)، معیدمحمد مقضی(اصفهان) و شهداد پورسلیمانی(تهران)
وزن 67- کیلوگرم
احمد حیدری(البرز)، حسین علینژاد(مازندران)، حمیدرضا آژدهنیا(تهران)، عرفان ابراهیمی(تهران)، محمدعرفان خوشعقیده(قم) و نیما عارفی(کرمان)
وزن 75- کیلوگرم
محمدمهدی مقصودی(البرز)، مهدی قادری(تهران)، آرمان ابراهیمی(تهران)، سیاوش دهقانی(تهران)، علی قاسمزاده(اصفهان)، علی نوروزی(گیلان) و امیرعباس بیگ محمدلو(تهران)
وزن 84- کیلوگرم
محمد شبرنگ(گیلان)، امیرمحمد آدینه(قزوین)، سهیل میدانرو(آذربایجان غربی)، امیرعباس کاووسی(لرستان)، ابوالفضل برزگر(مازندران) و شاهین علیزاده دولتآبادی(آذربایجانشرقی)
وزن 84+ کیلوگرم
ابوالفضل بیات(کرمانشاه)، رضا احمدی(تهران)، محمد همایونی(کرمان)، ابوالفضل نوری(مازندران)، صادق زارع پایین(مازندران) و سیدحسام موسوی(مرکزی)
ارفاق وزنی برای اوزان زیر 55-، 60- ، 67- به میزان یک و نیم کیلوگرم و برای اوزان 75- و 84- کیلوگرم دو کیلوگرم خواهد بود.
همچنین سازمان تیمهای ملی کاراته اسامی نفرات دعوتی به مرحله دوم انتخابی تیم جوانان پسران را که در تاریخ 18 اردیبهشت برگزار خواهد شد را اعلام کرد.
معرفی نفرات برتر رده سنی جوانان در کاراته قهرمانی کشور
در این مرحله نفرات مقامآور مسابقات قهرمانی کشور حضور نخواهند داشت و در پایان دو نفر برتر در هر ردهی وزنی به همراه مدالآوران قهرمانی کشور در اردوی تیم ملی شرکت خواهند نمود.
وزن 55- کیلوگرم
محمدرضا آقا محمودی(اصفهان)، امیرمحمد رحیمی(آذربایجانشرقی)، امیرمحمد باقری(گلستان) و محمدامیر قوامی (کردستان)
وزن 61- کیلوگرم
طاها احمد بیگی(تهران)، آریا یوسفی (بوشهر)، ابوالفضل لری گویینی (کرمان)، صفا ذبیحی کومله (گیلان) و مهدی عزیزی (کرمانشاه)
وزن 68- کیلوگرم
امیرمحمد نیکپی(البرز)، محمد امین زارعی(کرمان)، آرمان محمدی (آذربایجانشرقی) و مصطفی صادقی(البرز)
وزن 76- کیلوگرم
آرمین یوسفی نیکو(خوزستان)، آرتین شریف(مازندران)، متین هاشمی(اصفهان) و محمد امین رمضانی(مازندران)
وزن 76+ کیلوگرم
سورنا بهزاد (گیلان)، امیرحسین آدینه (قزوین)، محمدمهدی میرزایی (قزوین)، جعفر دهقان(فارس) وامیرعلی مهدنور(تهران)
انتهای پیام/